E-mail: devilsducks@seznam.cz

Devils Ducks 4:6 Squadron

Sestava : Fukal, Pechal, Sedláček, Hycl Jaroslav, Nekuda, Hycl Jakub, Šilinger, Konvalinka, Vida

Střelci branek : 3x Konvalinka, 2x Hycl Jakub

Průběh utkání : První ostrý test nás čekal těsně před obědem. Utkání nemělo jasného favorita a většina lidí tipovala remízu. Pokáždé jsme v utkání vedli, ale během chvíle jsme inkasovali. Ve druhém poločase se do nás Squadroňáci pustili a my byli zbytečně zalezlí. Ke konci se už projevovali emoce, ale nebylo to zase tak strašné. Minutu před koncem za stavu 4:4  Lopik (Squadron) držel Fukeca na zemi a někdo ze Squadronu už neměl problém dorazit do prázdné brány. Všichni přítomní v hale si mysleli, že si hlavní rozhodčí CICA dělá srandu, že gól uznal, ale bohužel to tak bylo. Ihned poté se na něj valily vlny protestů, urážek a krásných nadávek. Poté jsme chtěli riskantním způsobem vyrovnat, ale nakonec jsme obdrželi ještě jednu branku a prohráli. Ale tohle bylo naše nejlepší odehrané utkání a i za prohru, jsme si vysloužili pochvaly od našich fanoušků.